Hitta till oss

Ring oss på 0770 - 333 111

Kontakta oss


Vår support består av kompetent personal som gärna står till tjänst vare sig det handlar om att informera, ta emot synpunkter eller ge support kring dina tjänster hos oss.

0770 - 333 111
support@mediakonsulterna.se

Öppettider

Måndag – torsdag: 08.00 – 17.00
Fredag: 08.00 – 15.45
Lunchstängt: 12.00 – 13.00 (onsdag: 11.00 – 13.00)

Linköping

Klostergatan 5
582 23 Linköping

Örebro

Klostergatan 5 A
703 61 Örebro

Postadress

Box 34
581 02 Linköping


LINKÖPING | Klostergatan 5, 582 23 Linköping

ÖREBRO | Klostergatan 5 A, 703 61 Örebro


Adrian Derestam

Säljchef Linköping

adrian.derestam@mediakonsulterna.se

013-327 03 53

Gustav Wahren

Säljchef Örebro

gustav.wahren@mediakonsulterna.se

013-327 03 54

Linus Wickberg

Produktion & supportchef

linus.wickberg@mediakonsulterna.se

013-327 03 55


Jonathan Lemethy

Account Manager

jonathan.lemethy@mediakonsulterna.se

013-328 19 69

Douglas Törnqvist

Account Manager

douglas.tornqvist@mediakonsulterna.se

013-328 19 71

Emil Ljung

Account Manager

emil.ljung@mediakonsulterna.se

013-991 36 57

Emil Lundstedt

Account Manager

emil.lundstedt@mediakonsulterna.se

013-991 36 54

Alexander Dzaic

Account Manager

alexander.dzaic@mediakonsulterna.se

013-328 19 62

Christian Ståhl

Account Manager

christian.stahl@mediakonsulterna.se

013-328 19 67

Anton Rahmqvist

Account Manager

anton.rahmqvist@mediakonsulterna.se

013-327 03 59

David Eriksson

Account Manager

david.eriksson@mediakonsulterna.se

013-327 03 60

Daniel Carlsson

Account Manager

daniel.carlsson@mediakonsulterna.se

013-327 03 65

Thomas Tukia

Account Manager

thomas.tukia@mediakonsulterna.se

013-327 03 62

Adam Rudegran

Account Manager

adam.rudegran@mediakonsulterna.se

013-327 03 64

Christoffer Jonsson

Account Manager

christoffer.jonsson@mediakonsulterna.se

013-328 19 63

Felicia Rombin

Account Manager

felicia.rombin@mediakonsulterna.se

013-328 19 72

Alexander Tannerdal

Account Manager

alexander.tannerdal@mediakonsulterna.se

013-327 03 66